Velká cena cestovního ruchu 2016/2017

Již podesáté byly na výstavišti v Brně v rámci mezinárodního veletrhu cestovního ruchu GO & Regiontour oceněny výjimečné a vysoce kvalitní počiny v oblasti cestovního ruchu. Ocenění byla předána v kategoriích:

  • Nejlepší jednotná kampaň
  • Nejlepší turistický produkt
  • Nejlepší lázeňský a wellness balíček
  • Nejlepší elektronický projekt.

 

Soutěž Velká cena cestovního ruchu 2016/2017 tradičně vyhlásily společnosti Veletrhy Brno a C.O.T. media s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.

Lázně Jáchymov opět zabodovaly a odvezly si skvělé 1. místo v kategorii "Nejlepší lázeňský a wellness balíček" za produkt "Dovolená v Krušných horách" s prémiovým balíčkem All Inclusive v penzionu Dagmar. Cenu převzal obchodní ředitel Bc. Martin Záhořík.

 

DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH

Dynamický rozvoj volnočasových aktivit v Krušných horách, zejména ve Skiareálu Klínovec vede naši společnost Léčebné lázně Jáchymov k podpoře infrastruktury pro aktivně založené rodiny s dětmi a sportovce. Vybudováním Aquacentra Agricola a systematickými investicemi do zkvalitňování ubytovacích, gastronomických a relaxačních kapacit naplňujeme očekávání této stále rostoucí skupiny našich klientů. Ti k nám přijíždějí nejčastěji za cyklistikou, pěší turistikou i lyžováním. Pro tento segment zákazníků představujeme nabídku služeb pod značkou Hotel&Relax Resort Jáchymov. 

 

www.resortjachymov.cz

Galerie