Trail Park Klínovec

Příznivci horských kol mají možnost na Klínovci v Krušných horách vyzkoušet nové úzké lesní stezky speciálně navržené pro potěšení z jízdy na horském kole – takzvané traily.

Na návštěvníky Trail Parku čeká 22 km mírných a plynule klesajících stezek odstupňovaných do tří úrovní náročnosti. Lehké stezky "Azur"jsou určeny široké veřejnosti včetně začátečníků, rodin s dětmi a jezdcům všeho věku. Těžší stezky "Rubin" a "Baron" budou bavit pokročilejší a zkušenější jezdce. Pro ty nejzdatnější je připravena 3,3 km dlouhá sjezdová trať "Downhill Klínovec". Úplní začátečníci si mohou vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a sklil centrech na nástupních místech.

Úseky jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle.

Vždy se však řiďte pravidly chování na stezkách, respektujte provozní řád a vybírejte stezku odpovídající vašemu vybavení, dovednostem a fyzické kondici.


Trail Parku Klínovec naleznete kompletní zázemí pro cyklisty.

K dispozici jsou vám následující služby:

Stravování
Půjčovna kol a koloběžek
Obchod s cyklistickým vybavením
Servis kol a koloběžek
Myčka kol
Sprchy


Pohodlné ubytování v blízkosti Trail Parku nabízí Hotel Astoria.

Naleznete zde ubytování nově renovovaných jedno- a dvoulůžkových pokojích. Naproti hotelu je restaurace a AquaCentrum Agricola nabízející prostor wellness a relax. Samotný hotel je v rámci resortu koncipován jako nejvhodnější místo právě pro cyklisty a jejich výbavu.

Hotel se nachází v Jáchymově cca 3 km od dolní stanice lanovky na Klínovec. 

Z Jáchymova vás k začátku stezek pohodlně vyveze čtyřsedačková lanová dráha Prima Express.


Těšíme se na vás a přejeme mnoho zábavy na stezkách.

Video Trail Park Klínovec

Objednávka ubytování