Penzion Dagmar

Základní informace

Nově zrekonstruovaný penzion Dagmar se nachází v blízkosti lázeňského komplexu Curie (250 m). Penzion tvoří 2 propojené domy. Pro hosty je připraveno malé wellness se saunou, parní lázní, hydromasážní vanou a odpočinkovou zónou. Příjemné posezení v letních měsících nabízí sluneční terasa. 

Recepce penzionu je v hotelu Curie.


Ubytování

Penzion je ideálním místem pro turisty, cyklisty nebo lyžaře, kteří ocení rodinnou atmosféru. Na výběr jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s pevnou přistýlkou a čtyřlůžkové pokoje s pevnou přistýlkou. 3-4 členná rodina nebo skupina přátel ocení ubytování v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích se samostatným WC a sdílenou koupelnou s WC a chodbičkou (2 pokoje s 1+2 a 2+2 lůžky). Pro hosty jsou k dispozici také dvoulůžková studia s kuchyňským koutem a pevnou přistýlkou a čtyřlůžkové studio s kuchyní.

Disponuje ubytovací kapacitou 29 pokojů s 54 lůžky. Ubytování je se snídaní s  možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Výhodné balíčky pobytů

Kategorie pokojů

Studio

Příjemné ubytování ve dvoulůžkových studiích s rozkládací pohovkou, na které se dvě děti pohodlně vyspí, nebo čtyřlůžkových studiích (propojené dva dvoulůžkové pokoje). Pokoje mají vlastní, vybavený kuchyňský i jídelní kout. Jsou vhodné pro rodiny s dětmi či partu přátel. V příjemném prostředí si odpočinete a získáte společné zážitky.  

Vybavení pokoje: 

Příjemně zařízené pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC),vybavený kuchyňský kout, SAT-TV, telefon, lednice. Bezplatná WIFI k dispozici.

Chci objednat .

Rodinný pokoj (4-6 osob)

Příjemně vybavený rodinný pokoj s hlavní ložnicí a malým odděleným pokojem s patrovou postelí. Naleznete zde i rozkládací pohovku, na které se pohodlně vyspí další 2 osoby. Pokoj je vhodný pro rodinu s dětmi či partu přátel. V příjemném prostředí si odpočinete a získáte společné zážitky.  

Vybavení pokoje: 

Dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou a malý oddělený pokoj s patrovou postelí. Příslušenství (sprcha, WC), SAT-TV, telefon, lednice. Bezplatná WIFI k dispozici.

Chci objednat

I.A

Jedno a dvoulůžkové pokoje jsou vybavené novým, světlým nábytkem. Některé pokoje mají balkon. Pro větší rodinu či partu přátel nabízíme sdílené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje či dva dvoulůžkové pokoje. Mají společnou koupelnu s WC a jedno samostatné WC zvlášť.

Vybavení pokoje: 

Příjemně zařízené pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC), SAT-TV, telefon, lednice. Bezplatná WIFI k dispozici.

Chci objednat

Služby

Stravování

Stravování formou polopenze probíhá v restauraci penzionu, na oběd můžete zajít do hotelu Curie (250 m). Nedaleké kavárny hotelů Radium Palace, Běhounek, Curie a v Lázeňském centru Agricola nabízí nejenom dobrou kávu, ale i možnost výběru jídla a lá carte.


Lázně a wellness

Penzion má vlastní wellness zónu se saunou, párou a masážní vanou. Aquacentrum, solnou jeskyni, léčebné i wellness procedury nabízí Lázeňské centru Agricola nedaleko penzionu. Zde najdete i kosmetické studio, kadeřnictví a pedikúru.


Internet a doplňkové služby

  • Internetové připojení zdarma prostřednictvím Wi-Fi.
  • Úschovna kol a lyží.
  • Parkování je možné na parkovištích v areálu lázní (80 Kč/den) nebo na parkovišti bez obsluhy u penzionu Dagmar dle volné kapacity (ZDARMA). 

Kontakt

PENZION DAGMAR***

Palackého 776

362 51 Jáchymov

Recepce:

Tel.: +420 353 832 111

Tel.: +420 353 832 012​

Rezervace:

tel.: +420 353 831 111

rezervace@laznejachymov.cz

Poloha hotelu

PENSION DAGMAR
PENSION DAGMAR  zobrazit na Google

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka