Komplex Curie

Základní informace

Lázeňský komplex Curie vévodí svou polohou středu lázeňské části města. Praktické propojení prostornými koridory s lázeňskými domy Praha a Elektra zajišťuje pro zmíněná zařízení výhodu přístupu ke všem službám pod jednou střechou. Hostům je k dispozici směnárna, kadeřnictví, kosmetika, bezplatný přístup na hotelový počítač s internetem a Wi-Fi připojení v hale a kavárně.

 

Ubytování

Curie nabízí ubytování v příjemných jedno- a dvoulůžkových pokojích. 

Ubytování je se snídaní s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Kategorie pokojů

Suite

Příjemný pokoj kategorie Suite se dvěma menšími místnostmi, vybavenými standardním nábytkem a 2 LCD-TV. Možnost přistýlky. Pokoj má menší balkon.

 

Vybavení pokoje: 

Pohodlně řešený dvoulůžkový pokoj s malým balkonem. Koupelna se sprchou a  WC. 2x SAT-TV, telefon, lednice nebo minibar, trezor. 

Chci objednat

I.A

Klasické, příjemně vybavené pokoje jsou zařízeny v teplých barvách.

Vybavení pokoje: 

Pokoj s koupelnou (sprcha, WC),SAT-TV, telefon, lednice nebo minibar, trezor. Možnost internetového připojení za poplatek.

Fén k zapůjčení zdarma, župan k zapůjčení za úhradu v recepci.

Chci objednat

Služby

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány ve třech příjemných restauracích formou bufetu. Součástí hotelu je denní bar a kavárna s možností výběru jídel à la carte.


Lázně a wellness

Hotel disponuje širokou nabídkou léčebných, relaxačních a wellness procedur a pobytů, možnost dokoupení cenově výhodných balíčků. Další wellness a aquacentrum najdete v nedalekém Lázeňském centru Agricola.


Internet a doplňkové služby

Wi-Fi nebo internetové připojení zdarma.


Pro pohodlí a komfort našich hostů jsou k dispozici doplňkové služby: směnárna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra/pedikúra.

Ve volných chvílích můžete využít širokou nabídku kulturních a společenských akcí a doplňkových služeb přímo v hotelu nebo v ostatních hotelech resortu Jáchymov.


Parkoviště s obsluhou přímo u hotelu (za poplatek),úschovna kol a lyží.

Kontakt

CURIE***

Agricolovo nám. 1036

362 51 Jáchymov

Recepce:

tel.: +420 353 832 111

curie@laznejachymov.cz

Rezervace:

tel.: +420 353 831 111

rezervace@laznejachymov.cz

Poloha hotelu

COMPLEX CURIE
COMPLEX CURIE  zobrazit na Google

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka