Hotel Běhounek

Základní informace

Ve svahu nad jáchymovským údolím se nachází rozlehlý lázeňský hotel Běhounek***+, který nelze při příjezdu do Jáchymov přehlédnout. Díky prostornosti, vzdušnosti a jedinečnému výhledu do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků. V letních měsících je hostům k dispozici i prostorná sluneční terasa s lehátky.


Ubytování

Nabízí ubytování v útulných pokojích včetně 3 komfortních suites a 1 apartmá. Všechny pokoje mají vlastní balkon, ze kterého je výhled do malebné okolní přírody.

Ubytování je se snídaní, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Kategorie pokojů

Apartmá

Nově, komfortně vybavené apartmá ve 4. patře hotelu nabízí obývací pokoj s ložnicí, kuchyňku s jídelním koutem, samostatnou šatnu a balkon s nádherným výhledem na panorama Krušných hor. 

Vybavení pokoje: 

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj s koupelnou (sprcha, samostatné WC, fén, župan). SAT-TV, bezplatné Wi-Fi, telefon, lednice, trezor. Možnost 2 přistýlek.

Chci objednat

Suite

Komfortně řešené pokoje s obývací částí, ložnicí, balkonem a samostatnou šatnou. Pastelové, teplé tóny navozují příjemný pocit.

Vybavení pokoje: 

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj s výhledem do údolí. Koupelna (sprcha, WC, fén, župan). SAT-TV, bezplatné Wi-Fi, telefon, lednice nebo minibar, trezor. 

Chci objednat

​I.A Plus

Komfortně a elegantně zařízené pokoje s balkonem se pyšní výhledem do okolí. Nabízí svým hostům maximální pohodlí.

Vybavení pokoje: 

Nově zrekonstruovaný pokoj s výhledem do okolí, koupelna (sprcha, WC, fén, župan),SAT-TV, telefon, lednice nebo minibar, trezor. Bezplatné Wi-Fi.

Chci objednat

​I.A

Příjemně vybavené pokoje s balkonem jsou zařízeny v teplých barvách.

Vybavení pokoje: 

Pokoj s příslušenstvím (sprcha, WC, fén, župan),SAT-TV, telefon, lednice nebo minibar, trezor a radiobudík. Bezplatné Wi-Fi.

Chci objednat

Služby

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou bufetové, podávané ve dvou restauracích „Bellevue“ a „Bohemia“. Připravujeme také dietní nebo vegetariánská jídla. Hosté mohou využít a lá carte nabídku kavárny „Zimní zahrada“. 

 

Lázně a wellness

Hotel disponuje širokou nabídkou léčebných, relaxačních a wellness procedur a pobytů, možnost dokoupení cenově výhodných balíčků. V odpoledních hodinách mají hosté, dle volné kapacity, volný vstup do bazénu s whirlpoolem a Kneippovým chodníkem. Další wellness a aquacentrum najdete v nedalekém Lázeňském centru Agricola.

 

Internet a doplňkové služby

Wi-Fi nebo internetové připojení (modem) zdarma.

 

Pro pohodlí a komfort našich hostů jsou k dispozici různé doplňkové služby: Sluneční terasa (v letních měsících),velký společenský sál, herní salonky Domino a bridže, směnárna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra/pedikúra, sauna, knihovna, žehlírna.

Ve volných chvílích můžete využít širokou nabídku kulturních a společenských akcí a doplňkových služeb přímo v hotelu nebo v ostatních hotelech jáchymovského resortu.

 

Parkoviště s obsluhou přímo u hotelu (za poplatek),úschovna kol a lyží.

Kontakt

BĚHOUNEK***+

Lidická 1015

362 51 Jáchymov

Recepce:

tel.: +420 353 834 111

behounek@laznejachymov.cz

Rezervace:

tel.: +420 353 831 111

rezervace@laznejachymov.cz

Poloha hotelu

HOTEL BĚHOUNEK
HOTEL BĚHOUNEK  zobrazit na Google

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka