Hotel Astoria

Základní informace

Hotel Astoria se nachází přímo v klidném lázeňském centru města naproti Aquacentru Agricola s bazénem a saunovým světem i širokým výběrem lázeňských procedur. Společenská místnost hotelu je vybavena TV a připojením Wi-Fi. Hotel Astoria je zapojen do projektu „Cyklisté vítáni“. K dispozici je úschovna kol a lyží. 

V době 7:00 -19:00 je v provozu nová recepce v přímo v budově hotelu, v době 19:00 - 7:00 poskytuje hostům služby recepce v nedalekém Lázeňském komplexu Curie.


Ubytování

Ubytování je možné v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kategorie I.A a I.A Plus. Ubytování je se snídaní, s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.


Kategorie pokojů

I.A Plus

Nově zrekonstruované prostorné pokoje jsou vkusně zařízené světlým nábytkem. Pokoje v harmonických béžových a pastelových tónech navozují příjemný pocit a dopřejí vám zaslouženého odpočinku. 

Vybavení pokoje: 

Pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC),SAT-TV, Wi-Fi, telefon, minibar. 


V této kategorii nabízíme také ubytování v apartmá. Jedná se o komfortně zažízený pokoj s vybaveným kuchyňským koutem.

Chci objednat

I.A

Pokoje jsou jednoduše, ale příjemně zařízené standardním nábytkem.

Vybavení pokoje: 

Pokoje s příslušenstvím (vana nebo sprcha, WC),SAT-TV, Wi-Fi, telefon, lednice, trezor na pokoji nebo recepci. Fén lze bezplatně zapůjčit na recepci.

Chci objednat

Služby

Stravování

Stravování formou bufetu je poskytováno přímo v hotelu Astoria. Nedaleké kavárny hotelů Radium Palace, Běhounek a Curie nabízí možnost výběru jídla a lá carte. Domácí zákusky, sladké i slané palačinky a tousty nabízí kavárna v Lázeňském centru Agricola.


Lázně a wellness

Aquacentrum, solnou jeskyni, léčebné i wellness procedury nabízí Lázeňské centrum Agricola přímo naproti hotelu. Zde najdete i kosmetické studio, kadeřnictví.


Internet a doplňkové služby

Wi-Fi připojení zdarma.

Parkoviště cca 100 m od hotelu (za poplatek),úschovna kol a lyží.​


Kontakt

HOTEL ASTORIA***

T. G. Masaryka 386

362 51 Jáchymov

Recepce:

tel.: +420 353 836 660

tel.: +420 353 832 111

Rezervace:

tel.: +420 353 831 111

rezervace@laznejachymov.cz

Poloha hotelu

HOTEL ASTORIA
HOTEL ASTORIA  zobrazit na Google